У Новояворівську пройде турнір з фігурного катання
![У Новояворівську пройде турнір з фігурного катання](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/44444.jpg)
Цими вихідними, 27-28 січня 2018 року, на Льодовій арені м. Новояворівськ, за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Всеукраїнської ліги фігурного катання відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах серед юнаків та дівчат.
Очікується участь понад 300 учасників з 14 регіонів України та команди гостей з Білорусі й Молдови. Головний суддя змагань – Тамара Цимбал (м. Дніпро).
Змагання відбудуться за двома категоріями:
– група «А» (діючі спортсмени, члени федерації) – одиночне катання, спортивні танці на льоду, спортивні пари;
– група «В» (аматорський клас) – одиночне катання.