У Новояворівську трирічній дитині ввели зайву вакцину

У вівторок, 27 серпня 2019 року, у Новояворівській дитячій поліклініці медсестра ввела дитині вакцини від поліомієліту та АКДП, а після того ще й одну невідому. Про це повідомляє LMN, куди звернулась мати дівчинки 33-річна Олена Светлінська.

“Лікарка назначила дитині дві вакцини. Коли ми прийшли в кабінет щеплень, то медсестра вколола спершу в одну ногу, а тоді в іншу. Поки дитина сиділа на кушетці, до кабінету почали заходити багато людей. Почався хаос. Зайшла ще одна мама з дитиною. Я вже хотіла вставати, а медсестра до мене каже: “Куди йдете?”. Вона швидко протерла руку моєї дитини і вколола укол. Я нічого не зрозуміла, питаю в неї, що вона робить, а та почала огризатися. Каже до тієї жінки, яка щойно прийшла: “Чого ви тут сидите? Я вам щойно щеплення зробила”. Тут я вже все зрозуміла. Вона вколола моїй дівчинці ще одну вакцину, яка призначалася іншій дитині”, – каже Олена.

Коли жінка сказала медсестрі, що та зробила, медична працівниця одразу ж вигнала її з кабінету. Олена звернулася за допомогою до лікарки, яка назначала щеплення.

“Я хотіла знати, яку вакцину ввели моїй дитині. Лікарка з медсестрою переглянути журнал і встановили, що це щеплення від кору, паротиту та краснухи. Дитина в той час почала втрачати свідомість, в неї очка ледь відкривалися. Медсестра ж заявила, що це нічого страшного, і ці вакцини сумісні між собою. Сказала, що зате тепер в 6 років нам не прийдеться робити цієї вакцини, – говорить жінка. – Це ненормально. Вакцина могла бути іншою, не сумісною з прописаними. Через неуважність медсестри не відомо, які наслідки могли б бути”.

Наступного дня після введення вакцини у дитини відбулася алергічна реакція на нозі, вона не могла на неї вставати. Жінка звернулася до заступника головного лікаря та завідувача дитячої поліклініки.Ті пообіцяли, що проведуть збори та видадуть догану медсестрі.

“Спершу завідувач сказав, що тут винен менталітет людей. Потім вибачився за халатність та пообіцяв виписати медсестрі догану. Однак ця медсестра і надалі працює в лікарні, сумніваюся, що їй висували якісь звинувачення. За три дні до мене ніхто не подзвонив, не запитав, в якому стані дитині. Аж після того, як я поскаржилася завідувачу, подзвонила наша медсестра і запитала, як дитина. Слава Богу, що все вже обійшлося і дитина в порядку”.

Про інцидент жінка розповіла у Фейсбуці. Після того до неї з претензіями подзвонив завідувач дитячого відділення.

“Він сказав, що ми вже про все домовилися і для чого афішувати це. Вони просто хотіли це приховати. Але так не можна. В лікарні відбувається хаос, в кабінет щеплень одночасно заходить декілька людей. Медсестра вводить щеплення і навіть не перевіряє кому яке. Діти не кролики, не можна просто вколоти кожному однакові вакцини”.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ