У ПП «Краковець-Корчова» контрабанду шукатимуть по-новому

23 грудня 2019 року у пункті пропуску митного поста «Краковець-Корчова», що на українсько-польському кордоні, відбулася презентація скануючої системи для вантажних транспортних засобів та контейнерів за участі голови Державної митної служби України Максима Нефьодова.
За словами фахівці митної справи, система дозволить скоротити в 10 разів час на перевірку вантажу та поставить заслін контрабанді.

Для сканування автомобіль має заїхати у спеціально обладнане приміщення, де і відбувається сканування вантажівки у кількох проекціях. А дані будуть передані в центральний апарат Держмитслужби – в електронному вигляді.

Також скануюча система для перевірки великогабаритних вантажів працюватиме паралельно з транспортними рентгенівськими установками для перевірки багажу пасажирів.

А в. о. начальника Галицької митниці Держмитслужби Володимир Цабак, зокрема, зазначив, що ПП «Краковець-Корчова» здійснює пропуск десь до десяти тисяч осіб, до трьох з половиною тисяч легкових та до п’ятиста вантажних транспортних засобів.

Чи буде в МАПП «Краковець» міжнародний пішохідний перехід – Максим Нефьодов відповів ствердно: мовляв, про нагальну потребу такого пішохідного переходу в ПП «Краковець-Корчова» знає, але коли саме його задіють, наразі, сказати не може, бо для цього, з його слів, потрібні і проектна документація, і кошти. Однак, що такий перехід буде, то – однозначно.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ