У ведмежому притулку «Домажир» стартує новий туристичний сезон

У неділю, 5 березня, з нагоди відкриття туристичного сезону 2023 у ведмежому притулку «Домажир» відбуватиметься забіг «Вилазь з барлогу ТРЕЙЛ».

Активну ініціативу організовують спільно з Club Ultra. Розробили дві дистанції, протяжністю 10 та 20 км. Зареєструватись на захід можна до 4 березня включно за посиланням.

Кількість місць обмежена. Розмір стартового внеску 500 грн. 100 грн з цієї суми піде на підтримку Ведмежого притулку «Домажир».

Нагадаємо, що локацію відкрили у 2018 році для того, щоб привернути увагу до проблеми незадовільного утримання в неволі бурих ведмедів та загалом диких тварин в Україні. Спершу на території клишоногих було мало, тепер тут перебуває 31 ведмідь.

Крайній, якого назвали Бахмут, прибув з Донецької області. Його залишили у приватній оселі без їжі та води, від чого був знесилений та у стані сильного стресу. У перші дні після прибуття у притулок, ведмідь був наляканий. Бахмуту знадобився деякий час, щоб звикнути до нового середовища та вийти у свій природній вольєр. Зараз Бахмут перебуває у зимовому сні. Інші бурі вже потрохи прокидаються.

Зазначимо, що відвідування Ведмежого притулку «Домажир» можливе з середи по неділю тільки у супроводі екскурсовода.

Дорослий вхідний квиток – 200 грн. Дитячий вхідний квиток (з 6 до 15 років). Діти до 6 – ти років – безкоштовно 120 грн.
Пільговий вхідний квиток (Люди з інвалідністю та супроводжуючий, ВПО, пенсіонери, ветерани АТО, військовослужбовці, студенти) 120 грн.
Сімейний вхідний квиток (2 дорослих + 3 дітей).
Ексклюзивний тур (Група до 4 осіб) 1000 грн / група + вхідні квитки.
Туристична група (до 15 осіб) 150 грн / особа, 1 супроводжуючий – безкоштовно.
Шкільна група (до 15 осіб) 100 грн / дитина, 1 супроводжуючий – безкоштовно.
Театралізована екскурсія «Чугайстер тур» (до 10 осіб) 1000 грн / група + вхідні квитки.
«Ранкова кава» з ведмедями (до 10 осіб) 600 грн / дорослий, 300 грн / дитячий (до 7 років).
Екскурсія англійською мовою (до 10 осіб) 800 / група + вхідний квиток

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ