У військовій частині на Яворівщині під час навчальних зборів помер резервіст

У середу, 30 серпня 2017 року, у військовій частині на Яворівщині під час проведення занять помер військовослужбовець оперативного резерву. Про це розповів керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк.
«Чоловік родом з Львівщини, зараз працює комісія, щоб з’ясувати, чому це відбулося. Попередня причина смерті – серцева недостатність», – розповів Олександр Поронюк.
Як інформують у військовій частині, о 12:00 одному з призваних на навчальні збори військовослужбовцю стало погано. Медична служба військової частини надала чоловіку невідкладні реанімаційні заходи, які на жаль позитивних результатів не дали. Наразі невідомо скільки років було військовослужбовцю.
«Оскільки він прибув на військові збори і вважається військовослужбовцем Збройних сил, то на його родину розповсюджується українське законодавство щодо військовослужбовців, тобто родичі отримають матеріальну компенсацію», – додав Олександр Поронюк.
Для з’ясування детальних обставин та умов на місці події працює оперативна група військової служби правопорядку та поліції. За фактом смерті військовослужбовця командиром військової частини призначено службове розслідування.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ