Учениця Чернилявської ЗОШ у конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі»
![Учениця Чернилявської ЗОШ у конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі»](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/31890664_842759312598517_1826782898183733248_n.jpg)
Учора, 4 травня 2018 року, Гук Анна, учениця 8 класу Чернилявської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Теодора Перуна, разом зі своїм учителем Галиною Гарбуз взяли участь у нагороджені переможців ХVІ фестивалю–конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» та презентації збірника і відеодиску, яке проходило у приміщенні сесійної зали Львівської обласної ради. Про це повідомляє Яворівська РДА.
Метою проведення фестивалю-конкурсу – є пошук і підтримка юних талантів, вдосконалення майстерності під час виступів на великій сцені, заохочення та розкриття їх творчої індивідуальності, артистизму, виховання впевненості у своїх силах, любові до Божої Матері, рідної Матусі та Матері-Батьківщини.