УВАГА! На території Яворівщини стоять блок-пости

УВАГА! На території Яворівщини стоять блок-пости, які перевіряють документи, що посвідчують особу, оглядають особисті речі та автомобілі, в межах планових антитерористичних навчань
Також можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів.

Про це повідомляє
Яворівська РДА.
Просимо громадян, за необхідності пересування містом, мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідку про навчання тощо).

Служба безпеки України просить жителів та гостей м. Яворів, м. Новояворівськ, смт. Шкло, сіл Верещиця та Старичі із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.
Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих людей, предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42, або телефонувати -102.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...