В Старичах випробували спортивний комплекс для курсантів Національної академії сухопутних військ

Цими вихідними, 3-4 листопада 2018 року, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відбулись спортивні змагання серед курсантських підрозділів Національної академії сухопутних військ, які вдосконалюють практичні навички на полігоні.

У змаганнях взяли участь курсанти факультетів бойового застосування військ та ракетних військ і артилерії. Майбутні офіцери виборювали першість у змаганнях з ігрових видів спорту, зокрема міні-футболу, волейболу й баскетболу, а також визначали кращих у вправах на силу, спритність та витривалість — підтягувались на гімнастичній перекладині, виконували вправи зі згинання і розгинання рук в упорі на брусах, змагались з бігу на короткі дистанції, воєнізованих естафетах тощо.

За результатами змагань, у напруженій боротьбі загальне перше місце вибороли піхотинці-другокурсники. Всіх переможців й призерів було нагороджено грамотами та солодкими призами.

Спортивні змагання пройшли на нещодавно створеному спортивному комплексі, аналогів якому немає на жодному військовому полігоні України. Ця спортивна споруда відповідає найкращим світовим стандартам й дозволяє військовослужбовцям вдосконалювати свою фізичну підготовленість в будь-який зручний для них час. Окрім того, цей комплекс розташований неподалік навчальних ділянок полігону, що дає можливість використовувати його у поєднанні з фаховими військовими дисциплінами.

У розпорядженні майбутніх офіцерів є повноцінне футбольне поле з якісним покриттям, волейбольний та баскетбольний ігрові майданчики, бігова доріжка, гімнастичне містечко з сучасними силовими тренажерами тощо. Вихованці навчального закладу мають змогу займатись популярним сьогодні серед молоді кросфітом, а також вдосконалювати військово-прикладні навички за сучасною системою підготовки воїнів «БАРС».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...