В Україні закрили ще 10 пунктів пропуску

Як повідомили 15 квітня у Департаменті комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, Уряд закрив ще 10 пунктів пропуску для автомобільного сполучення на кордоні

Кабінет Міністрів України підтримав закриття ще 10 пунктів пропуску автомобільного сполучення на кордоні України для того, щоб підвищити рівень безпеки на час проведення карантинних заходів. За відповідне рішення проголосували сьогодні, 15 квітня, під час чергового засідання Уряду.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що пункти пропуску будуть закриті на кордоні з Молдовою, Польщею та Румунією.

ʺВідповідно до розпорядження Кабінету Міністрів від 13 березня 2020 року тимчасово будуть закриті ще 10 пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Це обумовлено високим рівнем поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 в сусідніх державахʺ, – зазначив Арсен Аваков.

ʺПропонується закрити пункти пропуску ʺКостелиʺ, ʺСмільницяʺ, ʺГрушівʺ,ʺУгринівʺ, ʺСолотвиноʺ, ʺКальмінціʺ, ʺБронницяʺ, ʺСокиряниʺ, ʺНові Трояниʺ та ʺПаланкаʺ. Це автомобільні, а подекуди і пішохідні пункти пропускуʺ, – додав Міністр.

Варто зазначити, рішення про закриття пішохідних та автомобільних пунктів пропуску погоджено з міжнародними партнерами. Тобто, країни, які межують з нашою державою, закрили свої КПП дзеркально. Наразі на державному кордоні України 125 тимчасово закритих пунктів пропуску, 105 діючих, в тому числі 18 для автомобільного сполучення.

Більше новин на: Яворів Інфон

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...