В Яворівському НП збудують екологічний візит-центр за 7,8 млн грн

Яворівський національний природний парк 2 листопада за результатами відкритих торгів підписав договір з корпорацією будівельних підприємств «Карпатбуд» на будівництво еколого-просвітницького візит центру за 7,79 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші.

Еколого-просвітницький візит-центр побудують на території бази відпочинку «Верещиця». Будинок обладнають під готель, конференц-зал, їдальню, виставковий зал та бібліотеку. Споруда буде побудована з дотриманням екологічних технологій і оснащена сонячними батареями.

Крім того, угодою передбачено облаштування п’яти пунктів відпочинку та станцій технічного обслуговування велосипедистів на веломаршруті, що пролягає через Національний парк.

Більшість коштів надає Європейський Союз в рамках грантової програми транскордонної співпраці «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» в галузі збереження природної та історико-культурної спадщини.

Як відомо, на фейсбук-сторінці Яворівського парку, проект на будівництво візит-центру посів друге місце за результатами конкурсного відбору, набравши 95 балів зі 100. Там же і зазначається, що крім виділених Євросоюзом 1,81 млн євро, проект дофінансують за кошти екологічного фонду області.

Єдиним конкурентом «Карпатбуду» виступило приватне підприємство «Валенс груп» із пропозицією на 22 тис. грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались.

Згідно з договірною ціною, витрати компанії на зарплати працівникам становитимуть 772 тис. грн, тобто 9,9% від суми контракту, а прибуток – 76 тис. грн, майже один відсоток відповідно.

Засновниками корпорації будівельних підприємств «Карпатбуд» є низка інших фірм: ПП «Зодчий 2010» (71,5% статутного капіталу), ТОВ «Карпабуд–Ікс» (14,1%), ТОВ «Карпатбудстиль» (14,08%), бенефіціарним власником вказано Юрія Карвацького.

Впродовж 2018 року компанія одержала 11 держпідрядів на 222 млн грн, усі у Львівські області.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ