В Яворові відбулась Хресна дорога

У неділю, 7 квітня 2019 року, у місті Яворів відбулась Хресна дорога за участі сотень людей, очолювана священиками та дітьми з образами, які символізують стації хресної дороги.

Лейтмотивом Хресної дороги по Яворову, яка тривала майже 3 години, стало благання і дорослих, і дітей до у Всевишнього та Матінки Божої про мир та злагоду в Україні. Не лише чоловіки поперемінно несли важкий хрест, а й римо-католицькі монахині згромадження святої Дороти та сестри-василіанки УГКЦ.

Мешканці Яворова пройшли крізь все місто з лампадками. Недалекий шлях від стародавньої церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що в мікрорайоні «Мале Передмістя» до храму Покрови Пресвятої Богоордиці, що в 53 військовому містечку Яворова.

Процесія молитовно зупинялася, зокрема, біля римо-католицького костелу святих апостолі Петра і Павла, пам’ятників авторові мелодії Державного гімну України, отцю-композитору Михайлу Вербицькому та митрополиту Андрею Шептицькому, храмів святого Юрія, Успення Пресвятої Богородиці, стародавнього Хреста на роздоріжжі, фігури Івана Хрестителя на березі річки Шкло. У проповідях священики просили яворівчан забути про сварки та чвари, заздрощі та злобу, бути єдиними у своєму благанні до Всевишнього – припинення в Україні кровопролиття, швидке одужання поранених, повернення додому зі Сходу живими і неушкодженими військовослужбовців.

Великий дубовий хрест цього разу люди поклали не на сходах церкви, що у військовому містечку Яворова, до постаменту меморіалу пам’яті воїнів 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, які за любов до Вітчизни та вірність присязі народові України заплатили на Сході життям.

Хресну дорогу по Яворову супроводжували працівники Яворівського РВ НП у Львівській області.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...