Військовослужбовці здійснили паломництво у Страдч
![Військовослужбовці здійснили паломництво у Страдч](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/19424321_1917337308505272_1107456743497482535_n.jpg)
Понад 30 військовослужбовців 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного здійснили паломництво у Страдч, щоб прийняти участь у традиційній прощі, яка завершилася Божественною Літургією біля підніжжя Страдецької гори.
Разом із військовослужбовцями службу відвідав і військовий капелан 184-го Навчального центру, отець Тарас Свищ.
Літургію очолив Високопреосвященний Митрополит Львівський Ігор Возьняк.
184-й Навчальний центр щорічно сприяє і допомагає організації та проведенню служби, а паломництво військовослужбовців стало традиційним і кожен бажаючий духовно очиститись може прийняти в ньому участь.