Вилучили вантажівку за порушення митних правил

У зону митного контролю пункту пропуску «Краковець» смугою руху «червоний коридор» з Республіки Польщі в Україну заїхав вантажний транспортний засіб «MAN» під керуванням громадянина України, мешканця Чернігівської області.
До митного контролю водій подав документи та митну декларацію, згідно з якими відправником товару є компанія з Шотландії, а отримувачем – ТОВ у м. Луцьку Волинської області. Згідно з товаросупровідними документами, зазначено вартість автомобіля 15 200 євро, що згідно з курсом НБУ на день ввезення становило 439 429,45 грн.
Під час митного оформлення виникла підозра щодо правдивості документів, в зв’язку з чим було прийнято рішення перевірити їх автентичність.
На запит Львівської митниці ДФС отримано відповідь, згідно з якою транспортний засіб 12.12.2016 р. було продано польській фірмі, яка згодом продала його громадянину України за 118 000 польських злотих, що згідно з курсом НБУ становило 796 674,52 грн.
Відтак, для пропуску на митну територію України зазначеного транспортного засобу громадянин України подав документи, в яких зазначено нижчу вартістю товару та вказано неправильні дані щодо отримувача та відправника товару.
За цим фактом складно протокол за ознаками порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.
Вантажний автомобіль «MAN» вилучено.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...