Всесвітній день вітру

Щороку 15 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день вітру. Про це повідомили на сайті Комітету екологічного порятунку України.
У різних країнах світу в цей день проводяться численні заходи, що пропагують екологічно чисте і поновлюване джерело енергії – вітер. Метою проведення Дня вітру , координованого Європейською вітроенергетичною асоціацією (EWEA) і Глобальною Радою з вітроенергетики (GWEC), є підвищення розуміння суспільства потенціалу та невичерпності вітрових ресурсів і позитивних ефектів, які дає широкомасштабне використання поновлюваних джерел енергії.
Читайте більше тут: Новини Яворівщини
У 2017 році Львівщина стала лідером в Україні з введення в експлуатацію потужностей вітрової енергетики – розпочала роботу вітрова електрична станція «Старий Самбір -2» потужністю 20,7 МВт ТОВ «Карпатський вітер» групи компаній «Еко Оптіма». Сьогодні на Львівщині працюють 3 вітрові станції загальною потужністю 33,9 МВт. В активній фазі реалізації ще будівництво 3 вітрових станцій перші черги яких будуть введені в експлуатацію у 2018-2019 роках. Ще 9 проектів потужністю більше 400 МВт розпочинають реалізовуватись у Городоцькому, Дрогобицькому, Яворівському, Бродівському, Радехівському, Жовківському та Сколівському районах.
З нагоди Всесвітнього дня вітру сьогодні у Львівській обласній державній адміністрації відбудеться круглий стіл «Вітрова енергетика Львівщини» та день відкритих дверей на ВЕС «Старий Самбір-2».
Також, з метою популяризації відновлюваної енергетики серед молоді Львівщини департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації пропонується 15 червня 2018 року організувати проведення занять присвячених Дню вітру з дітьми дитячих дошкільних установ та літніх таборів Львівської області.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...