Яворівчан хотів потрапити в Україну за підробленим документом

Прикордонники відділу «Краковець» затримали українця, який намагався проїхати кордон, не пройшовши види контролю в пункті пропуску.
Про це повідомляє Західне регіональне управління ДПСУ.
Вчора вранці, під час оформлення автомобілів, що в’їжджали в Україну по смузі руху «зелений коридор», прикордонники затримали водія легковика марки Опель, який намагався оминути контроль. Чоловік 1989 року народження, житель міста Яворів, самовільно перетнув лінію паспортного контролю, не оформившись на в’їзд в Україну. Крім того, аби ввести в оману прикордонників, він пред’явив їм контрольний талон з підробленими відмітками, нібито таки пройшов він види контролю в пункті пропуску. Автомобіль прикордонники повернули на огляд, а відносно водія склали документи справи про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетинання державного кордону України.
Крім того, за використання завідомо підробленого документа, правоохоронці направили повідомлення представникам Нацполіції України про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого часиною 4 статті 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». В подальшому прикордонники передали громадянина представникам оперативно-слідчої групи поліції.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...