Яворівчинам нагадують правильне поводження з водою та вогнем на Івана Купала

У суботу, 7 липня 2018 року, зберігається традиція святкування Івана Купала. Багато народних забав проходить поблизу водних об’єктів – люди купаються у відкритих водоймах, дівчата пускають вінки тощо. «Очищення» вогнем та водою має важливе значення в купальській обрядовості. Тому Яворівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області виступив зі зверненням до краян, в якому нагадав про основні правили безпеки на воді, про заборону купання у не відведених для цього місцях, а також – основні правила пожежної безпеки під час святкування.
Читайте більше тут: Новини Яворівщини
На Івана Купала, за стародавніми переказами, стрибки через багаття – невід’ємний атрибут дійства, який, начебто, має містичну силу очищення від усіх негараздів. Отож пам’ятайте про правила пожежної безпеки та поводження з вогнем, аби святкове полум’я не завдало вам шкоди.
Якщо ви розвели багаття – обов’язково загасіть його. Вогонь достатньо залити водою, варто тільки простежити, щоб не залишилися тліючі вуглинки. Особливу загрозу відкритий вогонь несе при вітряній і сухій погоді, оскільки може спричинити лісову пожежу.
Також особливу роль під час святкування цього свята відведено воді – багато народних забав проходять поблизу водних об’єктів, люди купаються у відкритих водоймищах, дівчата пускають вінки тощо. А це, звісно, може бути небезпечним. Сумна статистика свідчить про збільшення випадків загибелі людей з початком літнього сезону відпочинку на воді. Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є: купання в необладнаних, неперевірених місцях і місцях, де купання заборонено; купання в нетверезому стані; пустощі на воді; купання дітей без нагляду дорослих.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...