Яворівська райдержадміністрація оголошує конкурс

Конкурсна комісія Яворівської райдержадміністрації з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою з метою продажу земельної ділянки на території Яворівського району Львівської області, оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою їх подальшого продажу.
Дата конкурсу – 28 лютого 2017 року.
Місце проведення – Львівська обл. м. Яворів, вул. Івана Франка, 8(кабінет першого заступника голови райдержадміністрації).
Час – 10:00
Основні характеристики земельної ділянки, що підлягає експертній грошовій оцінці:
Земельна ділянка розташована на території Рогізненської сільської ради Яворівського району Львівської області.
Функціональне використання – для розміщення та обслуговування цеху з виготовлення взуття (КВЦПЗ – 11.02).
Площа, (га) – 0,5795 га.
Термін виконання робіт – 15 робочих днів.
Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, затвердженого розпорядженням голови Яворівської райдержадміністрації №515/6-14 від 23.12.2014 року.
Учасникам конкурсу необхідно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих документів.
Для експертів:
заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
копія установчого документа претендента;
нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;
копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;
конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних їз виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).
Заяву з конкурсною документацією слід подавати у запечатаному конверті з позначкою «конкурсні пропозиції» до Яворівської райдержадміністрації за адресою:
81000, Львівська області, м. Яворів, вул. Івана Франка, 8. Телефон для довідок 2-18-67.
Кінцевий термін подання заяв та документів учасникам конкурсу – не пізніше ніж за п’ять робочих дні до оголошення дати проведення конкурсу.
Останній день подачі заяв 20.02.2017 року

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ