Яворівська РДА просить водіїв бути особливо уважними до маленьких пішоходів

Керівництво Яворівської РДА виступило зі звернення до водіїв, в якому просить бути особливо уважними до маленьких пішоходів, максимально зосередженими при проїзді ділянок доріг, розташованих поблизу навчальних закладів, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.
У цьому зверненні, зокрема, йдеться: «Розпочався новий навчальний рік, а, отже, на вулицях населених пунктів побільшало юних пішоходів. Більшість дітей за довгі канікули відвикли від інтенсивного руху транспорту, тож завдання дорослих – зробити все, аби адаптаційний період пройшов спокійно й без прикрих, а часом трагічних, випадків.
Яворівська районна державна адміністрація звертається до водіїв транспортних засобів з проханням бути особливо уважними до маленьких пішоходів, бути максимально зосередженими при проїзді ділянок доріг, що розташовані поблизу навчальних закладів, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.
Шановні батьки, обов’язково нагадайте своїм малюкам правила безпечної поведінки, пройдіть з дитиною шлях до школи, зверніть увагу на складні дорожні ситуації, що можуть виникнути під час руху дитини до школи, не забувайте про правильне перевезення дітей в авто».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...