Юлія Городна здобула друге “золото” на Чемпіонаті України з літнього біатлону серед юніорів

У суботу, 10 жовтня 2020 року, в Чернігові на Літньому чемпіонаті України серед юніорів та юніорок пам’яті ЗТУ В.В.Ломаєва, відбулися мас-старти.

Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Перемогу у змаганні юніорок виборола 19-річна спортсменка з Яворівщини Юлія Городна. Для вихованки Львівського обласного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту м.Новояворівська це вже друга золота медаль на цьому чемпіонаті.

У мас-старті Юлія після третього вогневого рубежу за рахунок прекрасного ходу створила собі комфортну перевагу і навіть промах на останньому рубежі не похитнув її лідерство. Всього ж наша краянка допустила 3 промахи і випередила найближчу конкурентку Христину Дмитренко з Чернігівщини на 11,1 сек. Третьою стала харків’янка Оксана Коваленко – відставання від чемпіонки склало 57,2 сек.
10-те місце у гонці здобула 16-річна Олена Городна, яка з чотирма промахами відстала від старшої сестри на 3 хв. Всього стартувало 22 юніорки.

Більше новин на: Яворів Інфо