З Яворівщини на передову відправили черговий автомобіль свободи
![З Яворівщини на передову відправили черговий автомобіль свободи](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/297432694_1920273011504294_4936230066137887851_n.jpg)
Автомобіль для наших захисників вдалось придбати спільними зусиллями Яворівської волонтерської команди з ініціативи очільника області Максима Козицького в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи».
Вантажний автомобіль вже попрямував до наших воїнів з 80 окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ ЗСУ допомагати в боротьбі з російським злом.
Більше новин на: Яворів Інфо