Загальнонаціональна акція «Запали свічку пам’яті» в Новояворівську
![Загальнонаціональна акція «Запали свічку пам’яті» в Новояворівську](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/405539201_660638742910424_2021736940359621672_n.jpg)
Запрошуємо гостей та мешканців міста Новояворівськ у суботу, 25.11, долучитись до заходів вшанування пам‘яті жертв голодоморів і прийти з лампадкою, щоб віддати їм шану та запалити свічки під час загальнонаціональної акції «Запали свічку пам’яті».
Нагадаємо, щорічно, у четверту суботу листопада Україна і весь цивілізований світ вшановують пам’ять невинно убієнних жертв Голодоморів в Україні.
Більше новин на: Яворів Інфо