![Загинув Герой, стрілець-зенітник Ільчишин Дмитро Михайлович](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/383429951_708550201299237_2610057568117711117_n.jpg)
Сумна звістка вчергове прилетіла у Івано-Франківську громаду.
З глибоким болем та сумом сповіщаємо, що 24 вересня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Часів Яр Донецької області загинув мешканець смт Івано-Франкове, стрілець-зенітник Ільчишин Дмитро Михайлович???????? 07.11.1989 р.н.
Україна втратила ще одного Героя, родина втратила дорогу людину.
Воїн став на захист України з перших днів повномасштабного вторгнення. Служив віддано та вірно. За майбутнє своєї дитини, рідних, кожного з нас віддав найцінніше – життя.
Дмитру в листопаді виповнилося б 34 роки. Без сина залишились батьки, осиротів 9-річний син Остапчик, якому ще так потрібен батько, сестра втратила єдиного брата. Ворог забирає найдорожче.
Івано-Франківська селищна рада висловлює щирі співчуття родині та близьким військового.
Низький уклін та вдячність Герою!
Ніколи не пробачимо!
Більше новин на: Яворів Інфо