Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати Яворівської райдержадміністрації

В Яворівському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні».
При райдержадміністрації ефективно працює районна комісія з питань протидії корупції та детінізації виплати заробітної плати.
На черговому засіданні, що відбулося 9 лютого в райдержадміністрації, обговорено проблемні питання, що виникли в результаті перевірки окремих підприємств та причини порушень чинного законодавства про працю. Провела засідання заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк за участі представників пенсійного фонду, центру зайнятості населення, податкової інспекції, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.
Кожного місяця за даними звітності з єдиного соціального внеску формується перелік підприємств, які нараховують заробітну плату нижче мінімальної, який передається іншим органам влади, які згідно з розпорядженням беруть участь у робочих групах.
Відповідно до затвердженого графіку, комісія заслухала керівників та головних бухгалтерів підприємств та організацій району, де середній розмір заробітної плати працівників нижчий від мінімального.
Як і під час попередніх засідань, перед представниками запрошених підприємств поставлено завдання у найкоротші терміни забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому здійснювати виплату заробітної плати згідно вимог чинного законодавства.
Своєчасна й повна сплата платежів по єдиному соціальному внеску а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...