Застрелив у туалеті: в Яворівському суді розглядають справу

У Львівській області судять молодшого сержанта, який 2022 року застрелив строковика, поки той був у туалеті. Так, 11 квітня Яворівський суд продовжив підозрюваному термін тримання під вартою ще до липня. Про це йдеться у матеріалі zaxid.net.

Наразі сержант перебуває у Львівському СІЗО, розслідування вбивства триває.

В Яворівському суді розглядають справу військового Збройних сил України, який у липні минулого року застрелив у туалеті солдата. З порталу судової влади ЗМІ відомо, що підозрюваний – Юлій Ухатенко, уродженець міста Городок, який 22 квітня 2022 року був мобілізований.

Юлій Ухатенко перебував на посаді інструктора циклової комісії загальновійськових дисциплін в одній з військових частин, має звання молодшого сержанта.

У травні минулого року Юлія Ухатенка разом із ще двома військовими призначили цілодобово охороняти місце розгортання запасного командного пункту на Львівщині. Військовим видали штатну зброю та боєприпаси.

«03 липня 2022 року, близько 23:10 між підозрюваним та солдатом строкової військової служби – водієм автотранспортного взводу роти матеріального забезпечення, виник словесний конфлікт, оскільки останній не виконав свою обіцянку та не привіз підозрюваному патрони до пістолета», – йдеться в одній з ухвал Яворівського районного суду.

На думку слідства, саме ця сварка і стала мотивом вбивства. Через кілька годин молодший сержант застрелив строковика, коли той був у туалеті.

Юлій Ухатенко повідомив третьому військовому, з яким вони охороняли об’єкт, що нібито на території є сторонні і сказав що потрібно піти перевірити.

Підсудний взяв чужий автомат і разом із побратимом пішли на заднє подвір’я.

«Підозрюваний діючи умисно, цілеспрямовано, не перевіряючи територію на присутність сторонніх осіб, дославши патрон в патронник автомата, попрямував до прилеглої будівлі, яка є частиною ангара та зайшов до туалету вказаної будівлі, де знаходився солдат у сонному стані. Він впевнився, що це саме той солдат, а не стороння особа, здійснив один постріл в ділянку голови», – розписано у матеріалах справи.

Від поранення в голову і шию солдат помер на місці. У матеріалах справи йдеться, що третій військовий, з яким підозрюваний і жертва охороняли об’єкт, був свідком вбивства. Тож Ухатенко йому пригрозив і наказав мовчати про злочин, а сам пішов нищити речові докази. Проте того ж дня сам зізнався у вбивстві.

За скоєне – умисне вбивство, чоловіку загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ