Завершилось виїзне засідання Військового комітету НАТО

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко та голова Військового комітету НАТО генерал Петер Павел підбили підсумки дводенної роботи військових делегацій.
Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.
Під час засідання сторони обмінялися оцінками щодо поточного стану та перспектив розвитку ситуації з безпеки в Україні та навколо її кордонів, щодо впливу цієї ситуації на загальний стан регіональної та європейської безпеки.
Важливою темою переговорів стала участь України в операціях із підтримання миру та безпеки під проводом НАТО. Представники держав-членів НАТО відзначили суттєвий прогрес, досягнутий Збройними cилами України на шляху реалізації реформ, підтвердили готовність продовжити допомогу Україні у цьому напрямку як у багатосторонньому, так і у двосторонньому форматах.
Коментуючи бачення подій на Сході України, генерал Петер Павел підкреслив, що факт проведення виїзного засідання Військового комітету НАТО сам собою є потужним сигналом як для друзів і партнерів, так і для недругів України. Він зауважив, що члени Північноатлантичного альянсу готові до багатьох сценаріїв розвитку подій навколо України.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ