Жінка ховалась в автобусі, щоб потрапити до Польщі

На кордоні з Польщею затримали жінку, яка ховалась в автобусі. Про це повідомляє прес-служба Мостиського прикордонного загону.

Порушницю виявив прикордонний наряд в пункті пропуску «Краковець» під час огляду автобуса закордонного слідування. Коли всі пасажири вийшли для проходження паспортного контролю, 55-річна жінка, мешканка Тернопільщини, не маючи належних документів, сховалась в салоні автобусу. Чому вона вирішила подорожувати за кордон без відповідних паспортних документів жінка пояснити не змогла.

Відтак, за спробу незаконного перетинання державного кордону України відносно громадянки було складено документи справи про адміністративне правопорушення, жінку затримано для з’ясування обставин справи. Крім того, відносно перевізника прикордонники склали протокол про правопорушення, пов’язане зі здійсненням міжнародних пасажирських перевезень.

Згідно Закону України «Про відповідальність перевізників під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень» підприємства, установи, організації, фізичні особи – підприємці, які здійснюють міжнародні пасажирські, за невиконання обов’язку перевірити перед початком міжнародного пасажирського перевезення наявність у пасажира документів, необхідних для в’їзду до держави прямування, транзиту, що призвело до перевезення чи спроби перевезення пасажира через державний кордон України без необхідних документів, несуть відповідальність у вигляді штрафу від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожного такого пасажира, але не більше двадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за одне перевезення.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ