З’явились нові дані стосовно смертельної ДТП за участю Димінського

28 вересня 2017 року, у Києві відбулась зустріч представників ІТ спільноти Львова з представниками Головного слідчого управління Національної поліції України: Невгадом Віталієм (заступник Голови Національної поліції України – начальник Головного слідчого управління), Батюком Миколою (заступник начальника управління начальник 1-го відділу), Євгенієм Колесником (начальник Головного слідчого управління).
Про це йдеться на Facebook-сторінці «Чесне розслідування вбивства Наталі Тріли».
Станом на 29 вересня відомою є наступна інформація:
– Первинна ДНК експертиза проведена і вже є результати.
– Проведено обшуки у причетних до справи осіб.
– Досудове розслідування триватиме не менше двох місяців з дати ДТП з умовою продовження терміну до повного зібрання доказової бази, потрібної у суді. Рішення про передачу справи до суду буде прийматися на підставі сукупності всіх доказів. Відсутність в Україні підозрюваних, а також відсутність можливості взяти у них зразки ДНК не впливає на проведення інших слідчих дій по справі.
– Постраждалій стороні не надаються усі матеріали справи, а саме результати експертизи ДНК, оскільки це може зашкодити слідству і збору усієї доказової інформації справи, в тому числі надає потенційному підозрюваному більше маневрів для захисту. Згідно закону, слідчий сам приймає рішення, які матеріали справи надавати потерпілій стороні, а які ні.
– Слідство готове працювати зі свідками, якщо такі є і надати їм повну конфіденційність згідно процесу захисту свідків. Працювати зі свідками готовий безпосередньо Невгад Віталій.
– Частину людей, яких було зафіксовано на фото та відео з місця події, вже допитали, ідентифікація інших присутніх осіб проводиться.
– Слідство готове і буде співпрацювати з міжнародними структурами для екстрадиції підозрюваного з іноземної держави, якщо виникне така потреба.
Представники МВС погодилися на щотижневі брифінги у форматі скайп-розмови з представниками ІТ спільноти Львова, щоб звітувати про перебіг справи. Згоду на брифінги дав Микола Батюк з підтвердженням Невгада Віталія.
Нагадаємо, 18 серпня на трасі Львів – Краковець «Мерседес» Петра Димінського врізався в «Опель» 31-річної жінки, яка здійснювала поворот за правилами дорожнього руху. Жінка загинула на місці. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Винуватцем ДТП визнав себе охоронець Димінського Андрій Борщ, який зазвичай їздить кортежем у машині охорони бізнесмена. Того дня автоескорт також супроводжував автомобіль львівського бізнесмена. Водія взяли під варту.
Водночас родичі загиблої переконують, що за кермом «Мерседеса» перебував сам Димінський, а Борщ узяв провину на себе.
У МВС заявили, що встановлять водія за ДНК.
Димінський у розмові із правоохоронцями погодився пройти експертизу у справі смертельної аварії, після чого відлетів у Женеву.
Далі виявилось, що охоронець Димінського, який узяв на себе вину за ДТП – важко хворий.
Генпрокурор України Юрій Луценко заявляє, що наразі стверджувати, що за кермом був Димінський, не можна.
Адвокат Петра Димінського Микола Лисий звинувачує Авакова та Геращенка у брехні.
У швейцарській лікарні відмовилися коментувати стан Димінського після ДТП.
У поліції заявляють, що Димінського можуть привести на допит силоміць.
Вилучені з автомобіля бізнесмена Петра Димінського біологічні зразки будуть відправлені на молекулярно-генетичну, автотехнічну та інші експертизи.
Адвокат Петра Димінського Микола Лисий заявив, що «травлю» на Димінського влаштували, щоб «віджати» ZIK.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ