Масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»

Масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня 2018 року
Робімо разом береги українських річок, озер та морів чистими!
«Я прибрав – Твоя черга!» – прийми виклик! – це заклики до екологічної свідомості українців.
Кожний рік у 3-ті вихідні вересня по всьому світу проходять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.
Наразі проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів світу набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України.
Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання берегів водойм – Міжнародного дня чистих берегів.
Жовківське управління водного господарства долучається до цієї екологічної акції і вважає за доцільне підтримати ініціативу проведення такого заходу у районі: спеціалістами водного господарства, місцевим радам організувати прибирання прибережних захисних смуг вздовж річок та навколо водойм, із залученням місцевого населення, шкільної та учнівської молоді, та провести відповідну роз’яснювальну роботу про дбайливе ставлення до водних об’єктів.
Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм – у наших руках!

Поділитись:
Розмістити в ТОПІ ВСІ ОГОЛОШЕННЯ