18 жовтня на Львівщині пройде «Хода за свободу»

18 жовтня з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у всіх областях України та 20 жовтня в м. Києві відбудеться всесвітня щорічна акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» – мовчазна і мирна хода, яку організовують вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. В Україні в 2018 році до цієї благородної акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Зокрема на Львівщині акція відбудеться в усіх районних центрах та містах обласного значення. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Акція відбудеться під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих державних адміністрацій.

Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

Запрошуємо усіх охочих долучитись до акції «Хода за свободу» у Львові, яка розпочнеться 18 жовтня о 14:00. Збір учасників ходи за адресою: Львів, вул. Університетська, 1 (площа перед ЛНУ ім. Івана Франка). Маршрут ходи: вул. Університетська – вул. Словацького – вул. Дорошенка – пл. Ринок – вул. Руська – вул. Винниченка (сквер «На Валах»). По завершенні ходи у сквері «На Валах» відбудеться прес-конференція.

Щодо участі в таких акціях у районних центрах та інших містах обласного значення просимо звертатись в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій (виконавчих комітетів міських рад).

Довідка
Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...