Безкоштовні консультації з трудового законодавства

Головне управління Держпраці у Львівській області надає всебічну інформаційно-роз’яснювальну допомогу з питань застосування законодавства про працю. Зокрема, щодо оплати праці, належного оформлення трудових відносин та змін, які набрали чинності з 1 січня 2017.
Для отримання фахової консультації можна звернутися у громадську приймальню за адресою м. Львів, вул. Валова, 31, або зателефонувати на гарячу лінію Держпраці Львівщини за номером (032) 235-48-42 чи відправити повідомлення на електронну адресу 13v@dsp.gov.ua.
У ГУ Держпраці у Львівській області нагадують, що з 1 січня 2017 року встановлено мінімальну заробітну плату в місячному розмірі – 3 200 гривень, у погодинному – 19,34 гривні. Також повідомляють роботодавців, що у 2017 році суттєво посилять відповідальність за порушення законодавства про працю.
Як повідомила начальник Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова, з початку року у громадську приймальну Головного управління Держпраці звернулось 153 громадян. З них 34 особи – це представники роботодавців, 103 – працівники підприємств, установ, організацій та фізичних осіб – підприємців, 16 – інші категорії громадян, що звертались з питань законодавства про працю.
“З категорії представників роботодавців надали консультації 19-м фізичним особам – підприємцям та 16-м юридичним особам. Ці громадяни зокрема, зверталась з питань порядку укладення трудового договору, оплати праці, встановлення неповного робочого часу, порядку проведення перевірок посадовими особами Головного управління, – розповіла Ольна Вільхова. – Громадяни, що перебувають у трудових відносинах, звертались у громадську приймальну з питань оплати праці, укладення трудового договору, робочого часу та часу відпочинку, порядку звільнення з роботи тощо”.
За її словами, роботодавців цікавили питання правильності застосування на практиці чинних норм законодавства з питань праці. При цьому більшість випадків, за якими звернулись працівники, – це можливі порушення роботодавцями законодавства про працю.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ