Більшість Львівської облради не турбує закриття медичних закладів

Сьогодні, 15 травня 2018 року, на сесії Львівської обласної ради більшість депутатів не підтримали внесення до порядку денного звернення, ініційованого фракцією ВО «Свобода», щодо недопущення оптимізації закладів охорони здоров’я та скорочення працівників медицини на Львівщині.
За словами голови фракції Олега Панькевича, облрада продемонструвала, що їй байдужа проблема знищення медичної мережі, з якою зараз зіткнулися місцеві громади, повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».
«Згідно із завданнями облдержадміністрації щодо оптимізації, скерованими в райони та міста обласного значення, планується скоротити 3071 ліжкомісце. Зокрема, без ліжкомісць стаціонару залишаться 27 лікарень, 21 лікарня (переважно міські) буде перепрофільована в амбулаторії, 2 лікарні зазнають реорганізації, 1 лікарня (Стрийська міська дитяча лікарня) буде закрита. Такі ініціативи Львівської ОДА потягнуть за собою скорочення працівників медицини. При цьому ретельно приховується інформація щодо ситуації з первинної ланкою медицини – амбулаторіями та фельдшерсько-акушерським пунктами. Хоча ми володіємо інформацією, що такі заклади будуть масово закриті по районах», – йдеться в заяві.
Вони вимагають припинити антиконституційну та злочинну оптимізацію закладів охорони здоров’я та скорочення працівників медицини.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...