Через борги може зупинитись опалювальний сезон

1 січня 2018 року теплопостачальні організації Львівської області заборгували ПАТ “Львівгаз” 79,5 млн грн. за послуги з розподілу природного газу.
Якщо найближчим часом теплоенергетики не розпочнуть процес погашення боргів, “Львівгаз” не зможе гарантувати безпечне транспортування блакитного палива. Про це інформує ПАТ “Львівгаз”.
До п’ятірки найбільших боржників входять підприємства “Львівтеплоенеpго” – 46,9 млн грн, “Залізничнетеплоенерго” – 11,5 млн грн, “Червоноградтеплокомуненерго” – 8,9 млн грн, “Дрогобичтеплоенерго” – 5,1 млн грн та “Бориславтеплоенерго” – 3,4 млн грн.
Компанії “Львівгаз” не вдалось досягти домовленостей про розтермінування боргу та часткову оплату, зазначають на підприємстві.
“Ми розуміємо, що у тепловиків сьогодні є значні фінансові проблеми. Однак, наше підприємство також повинне виконувати свої зобов’язання. Ми неодноразово зверталися до підприємств теплоенергетики, інформуючи про необхідність погасити борги в найкоротші терміни, котрі вони лише накопичують. Керівництву підприємств було запропоновано підписати договір на реструктуризацію боргу та подати графіки його погашення. Такий крок дозволив би тепловикам виплачувати накопичену заборгованість поступово та уникнути припинення розподілу природного газу на обєкти споживача”, – зазначає голова правління ПАТ “Львівгаз” Юрій Войсович.
Відповідно до Кодексу газорозподільних систем оператор ГРМ зобов’язаний припинити розподіл природного газу на об’єкти споживача до повного погашення заборгованості. Тому, ПАТ “Львівгаз” звертає увагу керівників теплопостачальних підприємств, що необхідно погасити заборгованість за послуги розподілу природного газу аби без проблем продовжити опалювальний сезон.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...