День Батька

У багатьох країнах світу третя неділя червня вважається Днем батька. Вперше про таке свято заговорили в Сполучених Штатах Америки. У 1909 році під час церковної служби з приводу Дня матері одна жінка — Сонора Смарт — подумала про те, що після передчасної смерті її матері п’ятьох дітей, які були в сім’ї, виховував сам батько.
Читайте більше тут: Новини Львівщини
Сонора дуже хотіла висловити своєму батькові подяку за те, що він зробив для неї. Вона цінувала всі його жертви заради дітей і вважала свого батька Вільяма Джексона Смарта зразком справжнього чоловіка. Саме тому вона звернулася до місцевої влади, запропонувавши заснувати нове свято — День батька. Її підтримала громадськість, і 5 червня, у день народження батька Сонори, було вирішено відзначити це свято вперше. Проте організація заходу затягнулася, тому перше святкування відбулося 19 червня. Поступово його почали відзначати в інших штатах і країнах.
Зараз найбільш активно день батька святкують у Великобританії, Нідерландах, Франції, Китаї та в інших країнах.
Бути татом – це щастя для кожного чоловіка. В День батька ми хочемо привітати тих, хто дав нам життя, чию руку ми хапали, коли робили перші кроки, кому мама розповідала про всі наші здобутки ще з моменту появи на світ. Дорогі татусі, бажаємо бути хорошими батьками, добрими, веселими дідусями і чоловіками! Міцного вам здоров’я, слухняних дітей і чарівних онуків.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ