Дитина та сірники: пожежна безпека

Щоб уникнути трагеді, дотримуйтесь простих правил:

Ні в якому разі не залишайте дітей без нагляду в будинку.

Ховайте всі вогненебезпечні предмети від дітей: дитина не повинна мати можливість самостійно взяти сірники або запальничку.

Замініть сірники спеціальною запальничкою для плити.

Задовольніть інтерес дітей: рано чи пізно малюкові все одно потраплять у руки ці злощасні сірники. Навчіть дитину правильно користуватися ними, АЛЕ поясніть, що це можна робити тільки разом з дорослими й у спеціально призначених місцях.

Розкажіть про наслідки ігор із сірниками і запальничками. Малюк повинен знати, що ці предмети створені не для забави. Поясніть, що така гра може коштувати Вам будинку, вогонь робить дуже боляче і залишає жахливі шрами на все життя, іноді вбиває.

Не забудьте розповісти дитині, що робити у випадку пожежі. Вона має знати, як швидко вибратися з дому, вберегтися від їдкого диму, викликати пожежно-рятувальну службу.

Покажіть малюкові, як можна швидко погасити незначне загоряння: водою, піском, товстою ковдрою або рушником.

Таке протипожежне виховання дітей потрібно починати якомога раніше, адже ніхто не знає, коли і за яких обставин сірники потраплять у руки малюкові. Відмінний спосіб все дохідливо пояснити дитині – показати їй мультфільм про пожежну безпеку.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ