Закон про соцвиплати поліцейським, які отримали інвалідність на службі

Президент України підписав Закон України щодо виплати одноразової грошової допомоги поліцейським, які отримали інвалідність внаслідок поранення на службі.
Цим Законом вирішується питання щодо соціального захисту колишніх працівників міліції, які перейшли на службу до поліції (нині поліцейські), а саме стосовно виплати одноразової грошової допомоги у разі встановлення інвалідності, що настала внаслідок поранення, отриманого на службі, або внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням служби в органах внутрішніх справ.
Відповідна одноразова грошова допомога виплачується Національною поліцією. Водночас, Законом не передбачається розширення кола осіб, які мають право на отримання одноразової допомоги чи збільшення її розміру.
За колишніми працівниками міліції, які не перейшли на службу до поліції, зберігається право на отримання одноразової грошової допомоги, передбаченої Законом України «Про міліцію» і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності Законом України «Про Національну поліцію».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ