Дуда прокоментував заяву Зеленського про падіння ракети в Польщі

Польський президент наголошує, що спілкувався зі слідчими, «налаштованими прихильно» до української сторони.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що розуміє твердження Володимира Зеленського, який говорив про непричетність України до падіння ракети в селищі Пшеводув, унаслідок чого загинули дві людини.

Про це Дуда заявив у четвер під час візиту до Пшеводува, пише Polsat News.

«Я розмовляв із президентом Володимиром Зеленським. Це надзвичайно складна ситуація для України, є сильні емоції та сильний стрес. Нагадуємо, що останніми днями Україна зазнає надзвичайно масованого ракетного обстрілу з боку росії. росія безжально і брутально випустила кілька сотень ракет проти України», – сказав Дуда.

«Ні для кого не є дивним, що є емоції, є емоції президента (України). Президент також надзвичайно гостро переживає те, що відбувається з його суспільством, яке обрало його на цю посаду, і за яке він відчуває відповідальність», – додав він.

На думку польського президента, твердження Зеленського про те, що в Польщі впала не українська ракета, ґрунтується на тому, що «кожен хоче бачити власні докази».

Дуда наголосив, що йдеться про нещасний і «абсолютно ненавмисний випадок».

«По той бік нашого кордону йде війна, росія випустила кілька сотень ракет по Україні, Україна захищалася, і під час цих дій, на жаль, сталося те, що сталося. Ніхто не хотів нікому нашкодити в Польщі, не кажучи вже про те, щоб позбавити когось життя. Це просто трагедія, в певному сенсі наша спільна трагедія, найбільша трагедія тих, хто втратив своїх близьких – батьків, чоловіків», – сказав президент Польщі.

Нагадаємо, на місце падіння ракети у польському Пшеводуві допустили українських експертів. Слідчі збирають матеріали щодо інциденту, який забрав життя двох людей.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ