Головні симптоми, які свідчать про онкозахворювання

Медики склали перелік симптомів, які можуть свідчити про онкологічне захворювання.
Онкологія – це найстрашніша хвороба століття, впоратися з якою вдається не всім. Багато в чому результат лікування онкологічних захворювань залежить від того, як швидко була виявлена злоякісна пухлина і розмноження ракових клітин в організмі людини. Тому ви повинні бути знайомі з першими симптомами онкології, щоб мати шанс вчасно звернутися до лікаря і позбутися від цієї недуги.
9a749adfae6f1a1f68bf3ff6fafb2cc3
Які можуть бути симптоми онкології:
1. Постійні нестерпні болі в тому чи іншому внутрішньому органі, найчастіше схильні до раку: легені, кишечник, головний мозок, молочні залози, простата, кровоносна система.
2. Підвищення температури тіла, необгрунтоване іншими захворюваннями, наприклад, застудою або грипом.
3. Швидке схуднення. В даному випадку вас повинно насторожити схуднення, в якому ви не брали ніякої участі, тобто не сиділи на дієті, не займалися спортом і так далі.
4. Загальна слабкість організму, яка не проходить навіть після того, як ви відпочили, поспали.
5. Запаморочення може бути спровоковано і внутрішньочерепних тиском, і вагітністю, але робити висновки ви можете тільки тоді, коли точно впевнені, що у вас все в порядку з тиском і ви не вагітні.
6. Різке погіршення стану волосся, нігтів і шкіри. Якщо це не авітаміноз, викликаний сезонністю, тоді вам терміново потрібно звернутися до лікаря.
Рак у дитини.
detonkol
Як розпізнати рак у дитини:
1. Регулярна головний біль.
2. Нудота і блювання, що не мають відношення до харчового отруєння.
3. Дитина починає ходити, хитаючись, постійно спотикаючись, тобто він не може сконцентруватися на дорозі.
4. Різке зниження зору. Знову ж таки, якщо ваша дитина не вилазить з-за комп’ютера або планшета, то зниження зору в даному випадку обумовлено негативним впливом випромінювань від монітора. Якщо ваш малюк не грає на ноутбуці, тоді його негайно потрібно показати лікарю.
Як тільки ви помітили у себе або у дитини вищеописані симптоми, потрібно не зволікати з візитом до онколога. Рання діагностика раку забезпечує додатковий шанс лікаря зупинити хворобу або допомогти повністю від неї позбутися. Ракові клітини ростуть дуже швидко, вони можуть буквально відразу перерости в метастази і всі зусилля лікарів на такій стадії будуть марними, тому медики наполягають на регулярному обстеженні у профільних лікарів і не дарма, бо як смертність серед хворих на рак має занадто високі показники.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ