Кабмін хоче карати за перешкоджання перевіркам пожежної безпеки

Максимальний штраф складе 51 тисячу гривень.

Кабінет міністрів пропонує Верховній раді карати за перешкоджання перевіркам пожежної безпеки серйозними штрафами. Відповідний законопроєкт №3931 зареєстрований у парламенті.

Про це свідчать дані на сайті ВР, передає РБК-Україна.

Так, закон пропонує нову статтю у Кодекс про адміністративні правопорушення «Створення перешкод для діяльності уповноважених посадових осіб центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд (контроль) у сфері техногенної та пожежної безпеки, у тому числі пов’язаної з проведенням перевірок».

За перешкоджання може загрожувати штраф у розмірі від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-34 тисячі гривень), а за повторне вчинення правопорушення протягом року – від двох тисяч до трьох тисяч таких мінімумів (34-51 тисяча гривень).

Крім того, відповідно до документа, поліцейські і посадові особи органу державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки отримують повноваження складати протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 18514 Кодексу.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...