Конкурс соціальних проектів Social Project Awards

Міністерство молоді та спорту України, журнал PROactive оголошують прийом заявок на другу премію соціальних проектів — Social Project Awards. З 1 липня по 29 серпня активісти з усієї України можуть подати заявку на участь у конкурсі. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
Основна мета – розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно й відповідально.
Проекти оцінюватиме колегія професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн -голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.
Особливістю цього року є нова номінація «Ідея», куди учасники можуть подати проект на його першій стадії – ідеї.
Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.
Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.
Подати заявку та ознайомитись з детальнішою інформацією можна за посиланням та за телефоном: 093 100 7376.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...