Кордон для іноземців закривається через коронавірус

26 серпня Кабінет міністрів прийняв рішення про закриття кордону для іноземців з 29 серпня. А сьогодні вирішили, що в’їзд для іноземців в Україну забороняється з 28 серпня.

Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні Кабінету міністрів у четвер, 27 серпня, пише Корреспондент.net з посиланням на повідомлення прем’єра Дениса Шмигаля в його телеграм-каналі.

“Під час позачергового засідання врахували зауваження громадян, отримані за останню добу, і внесли відповідні зміни до постанови”, – зазначив прем’єр.

При цьому деякі групи іноземців зможуть в’їхати в країну за наявності страхового поліса для лікування коронавірусу, уточнив Шмигаль.

За його словами, мова йде про іноземців, які мають дозвіл на роботу в Україні, транзитних пасажирів з документами, що підтверджують виїзд з України протягом двох діб.

Крім того, в’їзд залишається відкритим для іноземців, що приїжджають в Україну на навчання або на військову службу. Також заборона не поширюється на іноземних дипломатів і їхніх супроводжуючих.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...