ЛНМУ новий навчальний рік планує розпочати в аудиторіях

З початком останнього літнього місяця у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького активізувалися роботи з підготовки до нового навчального року. Так виглядає, що з вересня студенти розпочнуть навчання в аудиторіях – йдеться про практичні та лабораторні заняття, лекції ж відбуватимуться онлайн.

Про це сказано в наказі виконувача обов’язки ректора, доктора медичних наук Ореста Чемериса «Про організацію освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році», повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Окрім цього в документі вказано: «Включити у навчальні програми вивчення питань безпеки життєдіяльності під час війни, надання невідкладної медичної допомоги, психологічної допомоги, Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я, доказової реабілітації, забезпечення прав людини в психіатрії, антикризового менеджменту». Серед завдань, які доводяться деканам факультетів – забезпечити дотримання принципів безбар’єрності, безпечного та комфортного навчання в університеті, формування інклюзивного освітнього середовища.

В документі значна увага приділена підготовці та облаштуванні укриттів для організації безпечного та якісного навчального процесу. До червня цього року в Університеті їх було три – в головному корпусі, корпусі Нормальної анатомії та Хімічному корпусі на майже тисячу осіб. На сьогодні до них додалося ще три – в Теоретичному корпусі на вулиці Шімзерів, в корпусі Навчально-виробничої аптеки та в приміщенні Медичного коледжу на загальну кількість понад 400 осіб. Кілька днів тому підписані акти відповідними службами. До кінця літа будуть завершені ремонтні роботи з облаштування укриттів в НДІ епідеміології та гігієни на 300 осіб та в гуртожитках №7 та №8. Таким чином, до початку нового навчального року практично усі навчальні корпуси будуть забезпечені укриттями на загальну кількість майже 2 тис. осіб.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ