![Львівщина отримала мобільний Центр крові](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/2881B99A-A54E-49DD-9B6A-4F8CC460DAF0.jpeg)
Його передала шведська благодійна фундація «Blåljus i samverkan» за сприяння БФ «Із янголом на плечі».
Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький.
Автобус Україні подарував Центр крові у Стокгольмі. Всередині є медичні ліжка, необхідне обладнання для забору крові та проведення лабораторних аналізів. Одночасно тут можуть прийняти четверо донорів.
Фундацію «Blåljus i samverkan» створили пожежник, рятувальник і парамедик, щоб допомагати людям своїх професій.
Від березня 2022 року фундація передала в Україну понад 20 транспортних засобів, здебільшого – «швидких».
Дякуємо за віру в Україну і таку важливу допомогу! Ця мобільна лабораторія допоможе медикам бути ближчими до людей, які хочуть здати кров, а також до тих, хто її потребує. Це вже наступний крок у культурі донорства у нашій області.
Більше новин на: Яворів Інфо