Львівщина попрощалась з Героями України

У суботу, 25 серпня 2018 року, Львівщина попрощалась із загиблим Героєм Олегом Кремезом.
Лейтенант медичної служби полку «Азов» Олег Кремез, 1958 року народження загинув під час виконання бойового завдання 19 серпня.
Поховали Героя на Личаківському кладовищі.

Учора, у неділю, 26 серпня 2018 року, Львів попрощався з Героєм, який загинув у селі Кримське Луганської області під час виконання бойового завдання Мар’яном Найдою.
Старшого солдата Мар’яна Найду поховали на Личакові.
О 12:00 год. відбувя чин похорону та прощання у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла. О 12:45 год. домовину з тілом перевезли до Личаківського кладовища. О 13.15 год. відбувся похорон на Личаківському кладовищі, на полі почесних поховань № 76.
Старший солдат Мар’ян Володимирович Найда народився 13 квітня 1997 року у місті Львові. Закінчив Львівський навчальний комплекс ЛНВК «Провесінь». Продовжив навчання у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі та Технічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». У 18 років пішов добровольцем у батальйон «Донбас». З серпня 2015 року до вересня 2016 року перебував на військовій службі в Національній гвардії України (військова частина 3057) м. Маріуполь.
З лютого 2017 року проходив службу за контрактом в Збройних силах України.
Загинув 23 серпня у с. Кримське Луганської області.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...