Львівщина відзначає День Європи

Сьогодні, у середу, 22 травня 2019 року, біля будівлі Львівської обласної ради в межах відзначення Дня Європи відбулось урочисте підняття прапорів України та Європейського Союзу.

Участь у заході взяли Генеральні секретарі країн Східного партнерства з Грузії та Вірменії, керівництво облради та облдержадміністрації, народний депутат Микола Княжицький, Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Оля Стефанішина, Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Петро Боднар, гості міста.

«Дуже радий вітати на Львівщині добрих друзів та партнерів України, народних депутатів, усіх, хто завітав на Львівщину і святкує День Європи.

Європа давно на Львівщині. Дуже добре, що Європейський шлях закріплений в Основному документі нашої держави. Вірю, що ми будемо в Європі в якості повноправного її члена», – зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Опісля оркестр національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного виконав попурі українських січових і повстанських пісень «За Україну, за її волю» та Оди до радості з вокальним супроводом.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ