Хто несе відповідальність за травматизм, спричинений падінням бурульок

Хто несе відповідальність за травматизм, спричинений нерозчищеними тротуарами та падінням бурульок з дахів? Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації повідомляє, що прибирання прилеглих територій здійснюють власники об`єктів благоустрою, якщо інше не визначено договором, або правилами благоустрою міста.
При снігопадах та ожеледиці суб`єкти благоустрою зобов`язані на прибудинкових територіях звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій від снігу, льоду та посипати їх піском, також своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із дотриманням необхідних мір безпеки.
На об`єктах благоустрою забороняється очищати дахи від снігу та льоду без встановлення тимчасових огорож на прилеглих до будівель і споруд територіях.
Керівники підприємств, установ, організацій, фізичні особи – підприємці, власники садиб відповідно до чинного законодавства несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до заподіяння шкоди майну або здоров’ю громадян, на власних, закріплених за підприємствами, установами, організаціями територіях.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...