Львівщина вшановує пам’ять головного командира УПА Романа Шухевича

Сьогодні, 5 березня, виповнюються 74-ті роковини з дня його загибелі.

Память головного командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича вшанував перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик. Він поклав квіти до пам’ятника командиру УПА, який розташований напроти Музею генерал-хорунжого у Білогорщі, що на околиці Львова. Нагадаємо, саме ця будівля – місце смерті Романа Шухевича зазнала руйнувань 1 січня 2024 року внаслідок падіння уламку російського безпілотника.

Також сьогодні, у Білогорщі пам’ять генерал-хорунжого вшанують представники громадськості та всі охочі долучитись до заходів. Початок о 14:00 год. Деталі за посиланням.

Окрім цього, на руїнах музею презентують виставку «Знайти Романа Шухевича». Два десятки інформаційних банерів допоможуть зруйнувати міфи про командира УПА та розповісти унікальну й досі невідому історію його життя.

Опісля презентації виставку перемістять до Львова – у Музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» (вул. Степана Бандери, 1), де експонуватимуть кілька місяців – до 30 червня, дня народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ