Львівська ОДА подала Львівській облраді перелік спортивних об’єктів, які пропонують реалізувати цьогоріч

Yа засіданні постійної депутатської комісії Львівської обласної ради з питань молоді і спорту розглянули пропозиції Львівської облдержадміністрації щодо переліку спортивних об’єктів, які реалізують у 2022 році.

Як розповів під час засідання комісії заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, таких об’єктів, згідно з переліком, поданим ЛОДА, є майже 100, з них 16 визначили пріоритетними.

«Сподіваємося, що депутатський корпус розгляне наші пропозиції на черговій сесії облради 1 березня і затвердить, щоб керівники громад змогли вчасно розпочати відповідні проєктні роботи і до кінця року завершити об’єкти спортивної інфраструктури», – зазначив Іван Собко.

Він також додав, що профільна депутатська комісія взяла перелік до опрацювання, через декілька днів прийме рішення про їх затвердження, доповнення чи зміну і після цього подасть на розгляд сесії.

«Обласну програму підтримки спорту та обласний бюджет на цей рік прийняли вчасно. Львівська ОДА звернулася до голів громад щодо надання обгрунтованих пропозицій щодо можливості отримання ними дофінансування з обласного бюджету для спорудження спортивних майданчиків та споруд. Очікуємо таких же пропозицій від фракцій та колег з Львівської облради.

Наголошую, що згідно з обласною програмою, затверджені об’єкти повинні завершити до кінця року. Завдяки нашій спільній з вами спільній позиції минулого року ми ризикнули і сім додаткових об’єктів завершили до 1 грудня. Тож працюємо разом над тим, що представити перелік реальних до виконання об’єктів на черговій сесії», – сказав заступник голови Львівської ОДА.

Облдержадміністрація напрацювала бачення пріоритетності територій, де на сьогодні немає майданчиків, чи де їх є критично мало, та де громади бажають отримати дофінансування на спорудження майданчиків, стадіонів та інших спортивних споруд.

«Першочергово при формуванні переліку ми відштовхувались також від того, чи є в громаді спортивна школа, центр “Спорт для всіх” чи інші заклади фізичної культури і спорту. Цього року серед вкрай необхідних об’єктів, де можуть провести реконструкцію, це біатлонне стрільбище Обласного центру олімпійської підготовки у Новояворівську», – зазначив начальник управління молоді і спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Нагадаємо, минулого року на Львівщині спорудили 21 спортивний майданчик, а також5 великих спортивних об’єктів та 22 активних парки.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ