Львівський трамвай подорожчає до 3 грн

Вартість проїзду у львівських трамваях та тролейбусах зросте до 3 грн. По це йдеться у рішення виконавчого комітету Львівської міської ради.
Новий тариф почне діяти з 1 вересня.
Вартість пільгового квитка для учнів на студентів встановлена на рівні 1,5 грн.
У пояснювальній записці зазначено, що ЛКП «Львівелектротранс» за 2016 рік за фінансовими результатами понесло збитки в сумі 61 215,3 тис. грн проти 51 877,9 тис. грн збитків за підсумками 2015 року. Середній дохід за 2016 рік від перевезення одного пасажира міським електротранспортом становив лише 1,03 грн через невідповідність розрахункової величини планових безоплатних перевезень, закладених у тарифі 2.0 грн, фактичному відшкодуванню втрат доходів від перевезень цієї категорії пасажирів.
У Львівелектротрансі зазначили, що підвищення тарифу до 3,0 грн не вирішить в повному обсязі фінансові проблеми підприємства, проте дасть змогу не допустити заборгованості по заробітній платі, за енергоносії та підтримувати в належному стані існуючий рівень виробничої бази та рухомого складу, не скорочуючи обсягу послуг з пасажирських перевезень.
Окрім цього, стверджують на підприємстві, підвищення тарифу обумовлене ростом мінімальної заробітної плати, яка згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» встановлена у розмірі 3200 грн.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...