Мінцифри пропонує ліквідувати комісію з азартних ігор – законопроєкт

Міністерство цифрової трансформації пропонує Верховній Раді ліквідувати Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) й автоматизувати видачу гральної ліцензії.

Про це повідомив віцепремʼєр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Пропонуємо ліквідувати Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) й автоматизувати видачу гральної ліцензії. Уряд підтримав наш законопроєкт — і він відправляється на розгляд у Парламент», – зазначив Федоров.

«Після підтримки депутатами рішення дозволить прибрати людський чинник у видачі ліцензій — процес стане автоматичним і відбуватиметься за чіткими критеріями», – пояснив він.

За словами міністра, також організаційні зміни дозволять швидко впровадити IT-систему онлайн-моніторингу, яка допоможе в режимі реального часу отримувати дані про взаємодію операторів грального бізнесу та держави.

Законопроєкт №9256 уже зареєстрували у ВРУ.

Як писала «Економічна правда», 28 лютого під час засідання тимчасової слідчої комісії представники СБУ та Бюро економічної безпеки (БЕБ) розповіли про участь девʼяти українських банків у схемах, які дозволяли гральному бізнесу ухилятися від сплати податків.

Один з учасників засідання розповів ЕП, що серед цих банків правоохоронці називали державний Укргазбанк, який НБУ оштрафував на 64,6 млн грн, а також “IBOX банк”, який регулятор вирішив ліквідувати.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ