Міжнародний день логопеда

14 листопада світ святкує Міжнародний день логопеда — професійне свято представників однієї з найбільш важливих соціальних професій.
За даними Національної радіокомпанії України, в 2011 році професія логопеда увійшла в тридцятку найбільш потрібних спеціальностей світу. Помилково вважати, що вчитель-логопед працює над виправленням тільки неправильної вимови звуків. Корекція звуковимови — це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням; його відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру мови, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи.
Ці фахівці працюють в школах, поліклініках, відкривають власні кабінети, але об’єднує їх одна спільна риса — усі без винятку логопеди прагнуть допомогти своїм пацієнтам. Адже як би там не було, їхня робота схожа на роботу фізіотерапевтів — коректуючи вимову, вони повертають дитині розкіш людського спілкування, дають їй можливість активно жити в суспільстві, успішно вчитися в школі й нормально розвиватися у дорослому житті.
завантаження

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ